Kurtköy Avukat

Kurtköy Avukat,profesyonel avukatlık hizmetlerimizden yararlanmanız için hukuki danışmanlık hizmeti veriyoruz. 

Kurtköy Avukat, bireylere ve kurumlara ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmeti ile hukuki sorunlarınıza en hızlı ve doğru çözümü büromuzda bulabilirsiniz.Kurtköy Avukat olarak,yılların tecrübeli uzman hukukçu kadrosuyla hizmet vermekteyiz.İlkeli ve hızlı çözüm yollarıyla destek sunmaktayız.

İdeal Law Consulting,Kurtköy'de en başta dinamik çalışma koşullarına uyum gösterme konusunda, iş ortamını mevzuata uygun bir biçimde organize etmesinde ve olası denetimlere kolayca hazırlanmasında yol göstermektedir.Hukuk büromuz İstanbul merkezli olup, Türkiye çapında sunmakta olduğu hizmetleri ile varlığına devam etmektedir. Şeffaflık en temel prensiplerimizden biri olup, aynı zaman da mahremiyet hukuk büromuzun vazgeçilmez ilkelerindendir. Kurtköy Avukat, vekil ve müvekkil ilişkisinin en temel yapı taşı olan güven ilişkisi  çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kurtköy Avukat olarak bölgede en çok tercih edilen hukuk bürosu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kurtköy Hukuki Danışmanlık olarak kişilere veya kurumlara  özel olarak sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmeti ile hukuki sorunlarınıza en hızlı ve doğru çözümü sunuyoruz. Profesyonel ve tecrübeli avukatlarımız ile sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Kurtköy Boşanma Avukatı,toplumun temel yapıtaşı olan aileler içindeki uyuşmazlıkların çözümünde hız ve güven esaslı çalışmalarımız ile aile ve boşanma avukatlarımız tüm müvekkillerimizin sorunlarına yardımcı olmaktadır.

Kurtköy Avukat olarak, şirket yönetimi ile ilgili davaları yürütmek, şirket esas sözleşmesini meydana getirmek, kıymetli evrakların takibi/tahsili gibi hukuki konularda tecrübeli şirket avukatları ile şirketlere hizmet veriyoruz.

İzaleyi şuyu, tapu iptal ve tescil, el atmanın önlenmesi ve ecrimisil gibi İstanbul sınırları içinde olan gayrimenkul davalarınızda uzman gayrimenkul avukatı ve miras avukatı kadromuzla sizlerleyiz.Kurtköy Avukat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hürriyetinizi etkileyebilecek olan ceza soruşturması ve davalarında her biri alanında akademik eğitim almış ceza ve ağır ceza avukatları ile tüm Türkiye’deki müvekkillerimize hizmet sunuyoruz.

 

 

WhatsApp WhatsApp