Kurtköy Hukuk Bürosu

Kurtköy İdeal Hukuk ve Danışmanlık Bürosu hem yurtiçinde hem de yurtdışında farklı sektörlerden firmalara ve şahıslara geniş bir yelpazede hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Kurtköy Avukat, İstanbul Anadolu yakası Pendik ilçesi Yenişehir Mahallesi'nde sizlere; boşanma, ağır ceza, gayrimenkul ve miras hukuku, şirket hukuku, yabancılar hukuku kapsamında hizmet vermektedir. Kurtköy avukatlık ve hukuk büromuzda bizlerden hukuki süreçleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurtköy avukat, bünyesinde profesyonel ve tecrübeli avukatları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Kurtköy boşanma avukatı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bünyemizde faaliyet gösteren boşanma avukatlarımız sizlere detaylı bilgilendirme yaparak sorunlarınızı çözüme kavusturacaktir. Kurtköy boşanma avukatı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Kurtköy boşanma avukatı olarak amacımız; aile içi iletişim çatışmalarını gidermek, ailenin karşılaştığı yaşam olayları sonrasında sağlıklı yapıya kavuşması, en önemlisi kriz anlarının ve geçiş dönemlerinin sorunsuz atlatılmasına yönelik aile danışmanlık desteği vermektir.

Kurtköy avukat hizmetlerimiz arasında bir diğeri ise iş kazası ve sonrasında yaşanılan sorunların sonuca kavuşturulmasıdır. Kurtköy avukat olarak işçi ve işveren arasında yaşanılan sorunların çözümü için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Kurtköy iş kazası avukatı hizmetimiz için sizleri ofisimize bekliyoruz. Kurtköy iş hukuku avukatı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bünyemizde yer alan mesleki yeterliliğini kanıtlamış ve mesleki tecrübe edinmiş avukatlarımız ile yanınızdayız. İş huku ve iş kazalarındaki mağduriyetlerin tespiti ve sizlerin temel haklarınızı koruyarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmak istiyoruz.

Kurtköy bölgesinde ağır ceza avukatımız ile sorunlarınıza çözüm üretmeye devam ediyoruz. Geçmişten günümüze kadar geçen süreç içerisinde bir çok ağır ceza mahkemesinde muvekkillerini savunan ağır ceza avukatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Kurtköy ağır ceza avukatı hizmetimiz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sizleri ofisimize bekliyoruz.
Kurtköy lokasyonunda şirket avukatı arıyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Bünyemizde yer alan uzman kadromuz ile şirketinizin mağduriyetini kısa bir sürede çözüme kavuşturuyoruz. Şirketinizin temel haklarını en güzel şekilde savunmak ve sizleri bu konuda yönlendirmek bizim için bir gururdur.

Kurtköy avukat hizmetlerimiz arasında bir diğeri ise yabancılar hukukudur. Özellikle yabancı uyruklu bireylerin bulunduğu ülkedeki haklarını korumak amacıyla sizlerin yanındayız.

Kurtköy avukat, gayrimenkul ve miras hukuku avukatlık hizmeti de vermektedir. Gayrimenkul ile ilgili bir sorununuz varsa ofisimize gelip bizlerden hukuki danışmanlık alabilirsiniz. Özellikle miras konusunda ortaya çıkan paylaşım sorunlarınız için sizleri doğru bir şekilde yönlendirmek isteriz.

Son dönemlerde sık karşılaşılan bir diğer konumuz ise kat karşılığı inşaat avukatlığıdır. Özellikle bireylerin arazilerini bir firma ile anlaşıp vermeleri ve bu süreçten sonra yaşanilan sorunlar için burdayiz. İnşaat firmaları ile siz değerli mülk sahipleri arasında yaşanılan sorunlarınız icin kurtköy avukat olarak yanınızdayız.

Kurtköy Hukuk Bürosu Kurtköy Hukuk Bürosu Kurtköy Hukuk Bürosu
WhatsApp WhatsApp