Pendik Avukat

Pendik Avukat, kişilere veya kurumlara hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pendik Avukat, İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye genelinde hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Pendik Avukat Çalışma Alanlarımız

Göçmenlik Hukuku

İdare Hukuku

İş Hukuku

Şirketler Hukuku

Sözleşmeler Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Uluslararası İnsan Hakları Hukuku

Aile Hukuku

Miras Hukuku

Ticaret Hukuku

Ceza Hukuku

Mevzuat

Pendik Avukat

Pendik Hukuk Bürosu

Pendik Boşanma Avukatı

Pendik İş Hukuku Avukatı

Pendik Şirket Avukatı

Pendik Miras Hukuku Avukatı

Pendik Yabancılar Hukuku Avukatı

Pendik Ağır Ceza Avukatı

 

Pendik Avukat Nasıl Bir Hizmet Sunuyor?

Pendik İdeal Hukuk Bürosu olarak sizlere profesyonel ve tecrübeli avukat ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Pendik Avukat olarak dosyalarınızın istediğiniz doğrultuda sonuçlanabilmesine yönelik yetkin bilgi birikimine sahip avukatlarımız tarafından güvenilir bir danışmanlık hizmeti alacağınızı garanti ederiz.

Pendik Avukat, müvekkillerimizin menfaatleri bizim önceliklerimiz arasındadır.
Savunuculuğunu yaptığımız kişilerin çıkarlarına yönelik sonuçlar almaya çalışmak bizim önceliğimizdir.Görüşmelerimizin tamamı gizlidir.
İlgili düzenlemeler gereğince vekil-müvekkil arasında yaptığımız tüm veri alışverişleri gizlilik kapsamında korunmaktadır.

Pendik Avukat, gerek ülkemizde gerekse de müvekkillerimizin bulunduğu ülkelerdeki güncel hukuki düzenlemelerin takibini yaparak müvekkillerimize en doğru verilerin aktarımını sağlamaktadır.

Pendik İdeal Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, dinamik ortak yönetici avukat kadrosuyla müvekkillerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmet sunan modern yeni nesil bir hukuk danışmanlık bürosudur. Büromuz, şu anda da Kurucu Ortağımız olan Av.Fatih Obuş tarafından 2003 yılında kurulmuştur.

Pendik İdeal Hukuk ve Danışmanlık Bürosu hem yurtiçinde hem de yurtdışında farklı sektörlerden firmalara ve şahıslara geniş bir yelpazede hukuki danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Sadece mevcut riskler için eksiksiz hukuk ve danışmanlık hizmetleri sunmakla kalmayıp, firmaların faaliyetlerini doğrudan etkileyebilecek noktalarda da yine firma yönetici ve yetkilileriyle sıkı bir işbirliği içinde çalışarak hukuki anlamda danışmanlık sağlamakta ve bu şekilde müvekkili firmaların olası risk ve sorunlarına karşı da önleyici ve koruyucu danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ayrıca büromuz Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerinde hizmet vermektedir.

 

WhatsApp WhatsApp