Göçmenlik Hukuku

Ideal Hukuk & Danışmanlık, müvekkillerine göçmenlik prosedürleri kapsamında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda hukuk büromuz Türk vatandaşlığı, kısa ve uzun dönem ikamet izinleri ve çalışma izinleri başvuru süreçleri konusunda bilgi ve deneyime sahiptir.

Bunların yanı sıra Kılınç Hukuk & Danışmanlık, Türk vatandaşı olmayan çalışanlarına çalışma izni alabilmek için Bakanlığın gereklerini yerine getirmek ve müvekkil şirketin sözleşmeden muaf tutulması için gerekli başvuruları yapmak amacıyla müvekkillerine hukuki hizmet vermektedir. ilgili koşullar.


Büromuz, oturma ve çalışma izinleri ile vatandaşlık başvuruları için gerekli her türlü belgeyi hazırlayarak ve müşteri adına ilgili kurumlara başvurarak izin süreçlerinin en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Göçmenlik Hukuku Nedir?

Göçmenler, daha iyi yaşam koşulları elde etmek için vatandaşı oldukları ülkeden başka bir ülkeye göç eden kişilerdir. Göçmenler kendi ülkelerinin korumasından yararlanmaya devam ediyor. Göçmen kabul eden ülkeler bu kişilere karşı herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Göçmenler başka bir ülkeye yerleşirken yetkililerin izni ve bilgisi dahilinde hareket ederler. Süreç boyunca uyulması gereken kanunlar ve kanunlar göçmenlik kanunu ile ilgili hususlardır. Göçmenlik hukuku, vize, ikamet, vatandaşlığa kabul ve diğer prosedürler için uluslararası anlaşmalara uygun olarak başka bir ülkeye göç ederken uyulması gereken bir yasadır.

WhatsApp WhatsApp